אני תמיד אוהבת להגיד שמזותרפיה הוא טיפול שאינו משנה את מבנה הפנים או העור אלא מעודד ומעורר אותו. 

בטיפול מזותרפיה אנו מחדירים לחויות, ויטמינים ומינרלים לעור הפנים, לאחריו העור נראה חלק ונעים יותר למגע. 

בעזרת מזותרפיה ניתן להחדיר לשכבות הפנימיות של העור חומרים פעילים כמו חומצות שונות, פפטידים ומינרלים אשר לא ניתן להחדירן בשיטה הרגילה של מריחה. 

סיום טיפול מזותרפיה מתאפיין בהרגשה של רעננות ותחושה של התחדשות.

לפני הטיפול אני מקיימת פגישת ייעוץ ואבחון על מנת להתאים לך את הטיפול שיתאים לנתונים הפיזיולוגיים שלך ועל מנת לבצע תיאום ציפיות לתוצאות הצפויות להתקבל מההליך.

טיפול מזותרפיה מתאים לנשים וגברים בטווח גילאים רחב מאוד, החל מאמצע שנות העשרים.
אני ממליצה להתחיל בטיפול עם הופעת הקמטים הראשונים ולפני שהם מתחילים להעמיק.
את סוג תרכובת החומרים הפעילים ועומק הטיפול אתאים לכל מטופל או מטופלת על פי המאפיינים האישיים שלהם. ניקח בחשבון גם אזורים המאופיינים בנימי דם או עור דק\עבה, האם קיימת פיגמנטציה ואם יש ריבוי קמטים או נפילה קשה של העור. כל בעיה נלקחת בחשבון והטיפול מותאם בהתאם.

בדיקור עדין של העור באזור הטיפול מוחדר קוקטייל המורכב מפפטידים וויטמינים. השיטה מאפשרת להחדיר לשכבות האפידרמיס והדרמיס (התחתונות יותר) של העור חומרים מזינים.
את תרכובת החומרים אני מתאימה בהתאם לסוג ומצב העור של המטופל. החומרים הפעילים חודרים לעומק שכבות העור, וכך מזינים אותו באופן ישיר, ממריצים ומגבירים את האלסטיות שלו ומעניקים לו זוהר וברק.

אין קסמים, חומרים אלו עובדים לאט ומעודדים את הרקמה לעבוד בצורה תקינה- לייצר לחות וקולגן, לכן על מנת להגיע לתוצאה נראית לעין ישנו צורך בכ- 3 מפגשים בהפרש של שבועיים האחד מהשני. 

טיפול מזוטרפיה הינו בוסט של חומרים מזינים לעור שלנו ותוצאתו אינה מתפוגגת- אך העור שלנו ממשיך את התהליכים שלו. שימור נכון עם מוצרי קוסמטקיה מותאמים וטיפול מזוטרפיה תקופתי כל 12 חודשים ישמר את תוצאות הטיפול ואף ישפר אותם לתווך הארוך.

הליך המזותרפיה אינו נעים אך בהחלט לא נורא. יש להגיע 20 דקות לפני ההליך על מנת למרוח משלחת אלחוש לנוחות מרבית. ההליך הוא מהיר ולאחריו תוכלו לחזור לשגרת יומכם. 

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחויבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מרבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.