עם התבגרותנו והתבגרות העור אנו מאבדים נפח בצידי הראש. נוצרים מעין שקעים באזור הרקות והם גורמים לנו למראה עייף, צנום או נפול. מצב זה קורה כיוון שאנו מאבדים חלק מרקמות השומן התת עוריות והעור נעשה דק יותר. מדובר בסימן גיל בולט יותר משאנו מייחסים לו חשיבות והוא משפיע באופן ניכר על ההופעה החיצונית שלנו.
טיפול מילוי רקות מותח את העור, מעדן את מראה הפנים ומקדם אותנו לעבר מראה צורת ה-V שאליו נשאף על מנת להחזיר מראה צעיר לעור הפנים.
ירידת הנפח בצידי הפנים מתאפיינת בעיקר באזור הלחיים. אך היות והרקות הן המשך עצם הלחי יש לתת מענה גם לאזור זה ובכך ליצור מראה אובאלי וצעיר. 

לפני הטיפול אני מקיימת פגישת ייעוץ ואבחון על מנת להתאים לך את הטיפול שיתאים לנתונים הפיזיולוגיים שלך ועל מנת לבצע תיאום ציפיות לתוצאות הצפויות להתקבל מההליך.
תופעת הידלדלות העור באזור הרקות נפוצה בקרב בעלי עור דק, ספורטאים או אנשים שירדו באופן משמעותי במשקל. אולם לא רק, הטיפול מתאים עבור מי ששואף למבנה פנים בצורת V וסובל משקעים באזור צידי העיניים והרקות.

הטיפול הוא פשוט יחסית ללא כאבים וללא תופעות לוואי. לרוב נשתמש בקנולה על מנת להזריק את חומר המילוי. קנולה- צינורית דקיקה ועגולה בקצה שמפלסת את דרכה דרך הרקמות ואינה פוצעת את העור.

בטיפול המילוי אני שואפת למלא את אזור הרקות ולשחזר את הנפח שאבד, הטיפול משפיע גם על קצה הגבה ועל מפתח העין ובכך משיב את המראה הצעיר לפנים.

את טיפול מילוי הרקות אפשר לבצע בחומצה היאלורונית או בחומרי מילוי מבוססי סידן כמו Radiesse  או Renú, בשנים האחרונות חומרי מילוי מבוססי סידן תופסים את מקומם בצמרת חומרי המילוי ולא בכדי, מלבד היותם עמידים יותר (שומרים על תוצאות הטפול  למשך כ 18-20 חודשים), כאשר סידן פוגש ברקמות העור, מתחיל תהליך מוגבר של ייצור קולגן ואלסטין באזור זה מה  שמגביר את אפקט המתיחה, משפר משמעותית את מרקם העור, את הגמישות והחוזק שלו- מטשטש קמטוטים קטנים ומעניק מראה כללי רענן וזוהר- מתאים למטופלות הרוצות תוצאה טבעית המתייחסת למראה העור ואיכותו.

את טיפול מילוי הרקות לרוב נבצע בפגישה אחת. בעוד אני תמיד משאירה מעט חומר לתיקונים המבוצעים בפגישת הביקורת לאחר כשבועיים, זאת בכדי להבטיח תוצאה טבעית, סימטרית ומותאמת לפרופורציות הטבעיות של הפנים.

מספר המזרקים משתנה בין מטופל למטופל בהתאם לנתונים הטבעיים והצרכים השונים של כל מטופל, לרוב בין 2-3 מזרקים.

משך התוצאה תלוי בעיקר בסוג חומר המילוי הנבחר:

בשימוש בחומצה היאלורונית- התוצאות נשמרות בין 10 ל 12 חודשים

חומרי מילוי מבוססי סידן (Radiesse, R`enu)- משך התוצאה נשמר כ18 חודשים, בנוסף מעודד יצירה של קולגן ואלסטין באזור מה שמגביר את אפקט ההרמה, משפר משמעותית את מרקם העור והגוון- ופותח את הדלת לעור פנים זוהר וחלק.

לא, הטיפול אינו כואב, אך מלווה בתחושה לא נעימה. למען תחושת הנינוחות של המטופלים אני מאלחשת את האזור במשחת אלחוש. חומרי המילוי עצמם מכילים לידוקאין- חומר מאלחש, לכן הזריקה הראשונה מעט מורגשת יותר אך כבר באמצע ההליך הרגישות יורדת. 

ההליך כולו לוקח כ- 15 דקות שלאחריהן ניתן לחזור לשגרה, למעט ספורט או פעילות גופנית בערב הטיפול בלבד.