בליטה? גשר אף נמוך? קצה האף נוטה מטה? ניתוח אף לא מוצלח? כל אלו ניתנים לפתרון בקלות.

הפיכת האף לישר יותר, תיקון אסימטריה והרמת קצה האף למעשה גורמים לאף להראות קטן יותר, ולכן טיפול פיסול אף תמיד מפתיע את המטופלים שלי כאשר הוספת חומר מילוי דווקא נותנת תחושה של הקטנת האף.

אם אינך מרוצה מצורת האף שנולדת אתו או עברת ניתוח עם תוצאה "מגושמת" אך לא רוצה לשוב לחדר הניתוח? פיסול אף יהיה פתרון מעולה עבורך. הליך פיסול האף הפך לפופולרי בשנים האחרונות הן בזכות העלות הנמוכה ביחס לניתוח, בזכות התוצאות ההפיכות של ההליך והקלות והפשטות שבו הוא מתבצע ואינו מצריך תקופת החלמה או התאוששות . 

לפני הטיפול אנו מאלחשים את אזור האף, באמצעות מחט מחדירים את חומר המילוי בכדי להסוות בליטות, לתקן את גשר האף, להרים את קצה האף או בכדי לאזן פרופורציה. 

טיפול של פיסול אף תמיד מתחלק לשני מפגשים לפחות, אני תמיד מזכירה למטופלים שלי, שתוצאות טבעיות המחזיקות זמן רב וללא כל סיבוכים משיגים רק בעבודה הדרגתית.

להליך של פיסול אף יש שתי אפשרויות עיקריות:
*מילוי באמצעות חומצה היאלרונית- אני מחזיקה בקליניקה שלי מגוון רחב של מותגים אך לרוב באזור האף נשתמש בחומצה היאלורונית בעלת סמיכות גבוהה/בינונית בהתאם לנתונים הפיזיולוגיים שלך.
*מילוי באמצעות חומרים מבוססי סידן- המחזיק זמן רב יותר ומעודד ייצור קולוגן ואלסטין באזור.

על מנת להגיע לתוצאות הטבעיות ביותר המתאימות למבנה פנייך, נתאם שני מפגשים ופגישת ביקורת בהפרש של כשבועיים ביניהם.

האף אינו איבר רגיש והליך של פיסול אף אינו מאופיין בכאב, אך למען תחושת הנינוחות של המטופלים אנו מאלחשים את האזור במשחת אלחוש, כמו כן חומרי המילוי מכילים לידוקאין- כמעט כל חומרי המילוי מכילים בתוכם חומר מאלחש, לכן הזריקה הראשונה מעט מורגשת יותר אך כבר באמצע התהליך הרגישות יורדת. ההליך כולו לוקח כ- 15 דקות שלאחריהן אתם יכולים לחזור לשגרתכם, מלבד ספורט או פעילות גופנית בערב הטיפול בלבד.

משך התוצאה הינו אינדיבידואלית, לכן משתנה מעט בין כל מטופלת אך בממוצע נשמרת כ- 12-10 חודשים, לעיתים מעט יותר ולעיתים מעט פחות, את זה נוכל לדעת רק לאחר הטיפול.

חשוב להבין שחומצה היאלורונית אינה נספגת בבת אחת, זהו תהליך הדרגתי שבסופו האף חוזר לצורתו המקורית. אני ממליצה לקבוע פגישת ביקורת לאחר כ 10 חודשים, בה נחליט האם ישנו צורך בטאצ׳ אפ נוסף או אולי להמתין עוד.

תוכן אקורדיון

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחויבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מירבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.

במידה והמטופל אינו שבע רצון מתוצאות הטיפול- ישנו חומר הנקרא "היאלורונידז", הממיס את החומצה ההיאלורונית ומחזיר את המצב לקדמותו, במקרה זה הטיפול יתבצע ללא עלות נוספת.