מהי ההגדרה לשפתיים יפות? האם מה שיפה על מישהי אחת יהיה בהכרח יפה גם עלייך?
כנראה שלא.
אחת המטרות שלי בעיצוב השפתיים היא – תוצאה טבעית. 
תוצאות טבעיות לא משיגים רק בזכות צורת שפתיים טובה או חומר מילוי איכותי, אלא בזכות ההתאמה לתווי הפנים תוך התחשבות בפרופורציות הקיימות והגעה לסימטריה מדויקת.

אני מאמינה שתוצאה טובה היא מראה פנים הומוגני וטבעי המשדרג את פנייך ולא מאפיל על יופייך.

לכל מי שרוצה להעניק לשפתיים מראה רך ורענן יותר. בין אם להדגיש את הצורה הקיימת או לעצב ולעבות את השפתיים בשל חוסר סימטריה, קמטוטים או איבוד נפח. טיפול עיצוב השפתיים מתאים, כמובן, לנשים ולגברים כאחד.

בשילוב של הטכניקות המתקדמות עם חומרי המילוי המובילים, אני מזריקה באמצעות מחט דקה חומרי מילוי טבעיים המסייעים ב: הדגשת מסגרת השפתיים, עיצוב זוויות הפה, עיצוב קשת הקופידון ומילוי השפתיים (עיבוי של השפה התחתונה, העליונה או שתיהן) במטרה להעניק מראה טבעי, רך ורענן.

כל מטופלת היא ייחודית, לכן לכל מטופלת אני מתאימה את החומצה ההיאלורונית המתאימה לה. בפגישת הייעוץ אני מבקשת מהמטופלת לתאר לי את השפתיים שהיא הייתה רוצה, לאחר אבחון המצב הקיים אני בוחרת את החומצה המתאימה ביותר על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

בקליניקה שלי אני לא משתמשת בשמן סילקון.

אני מאמינה שהנוסחה הנכונה באסתטיקה רפואית היא "מעט חומר- מקסימום תוצאה" ולכן שיטת ההזרקה חשובה יותר במקרה של מילוי שפתיים וברוב הפעמים מזרק אחד מספיק!

על מנת להגיע לתוצאות הטבעיות ביותר המתאימות למבנה פנייך, אני פורסת את הטיפול לשני מפגשים, כאשר בטיפול הראשון אני משתמשת בכ-חצי מכמות החומר של המזרק ובמשך שבועיים, חומר המילוי מתמזג ברקמות ובעצם בונה בסיס יציב למילוי הסופי- בשיטה זו אנחנו מקבלים את התוצאות הטבעיות והיציבות ביותר.

חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי הנמצא בגוף שלנו ואין מחקרים המוכיחים כי היא עלולה לגרום לאלרגיה, לכן כיום זוהי השיטה הבטוחה ביותר למילוי ועיצוב השפתיים.

לאחר הטיפול, השפתיים יהיו נפוחות מעט ואדמומיות בגלל פעולת ההזרקה, מה שיכול להוביל לתחושת אי נוחות קלה כמו כן עלול להופיע סימן כחול במקום ההזרקה.

אין התאוששות לאחר הטיפול וניתן לחזור באופן מיידי לשגרה.

נשיקות הן כל כך נעימות כי השפתיים שלנו מלאות בקצוות עצבים והן האיבר הכי רגיש בפנים שלנו ולכן אני מקפידה להפוך את התהליך לנעים ככל האפשר:

  • משחת אלחוש: כל מטופלת מתבקשת להגיע כ- 20 דק' לפני הטיפול על מנת לאלחש את האזור בצורה מיטבית.
  • חומרי מילוי המכילים לידוקאין: כמעט כל חומרי המילוי מכילים בתוכם חומר מאלחש, לכן הזריקה הראשונה מעט מורגשת יותר אך כבר באמצע התהליך הרגישות יורדת.

משך התוצאה הינו אינדיבידואלית, לכן משתנה מעט בין כל מטופלת אך בממוצע נשמרת בין כ8-10 חודשים, לעיתים מעט יותר ולעיתים מעט פחות, את זה נוכל לדעת רק לאחר הטיפול.

חשוב להבין שחומצה היאלורונית אינה נספגת בבת אחת, זהו תהליך הדרגתי שבסופו השפתיים חוזרות לצורתן המקורית. אני ממליצה להגיע לפגישת ביקורת לאחר כ-8 חודשים, בה נחליט האם ישנו צורך בטאצ׳ אפ נוסף. 

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחוייבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מרבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.

במידה ותוצאות הטיפול אינן לשביעות רצונך- ישנו חומר הנקרא "היאלורונידז", הממיס את החומצה ההיאלורונית ומחזיר את המצב לקדמותו, במקרה זה הטיפול יתבצע ללא עלות נוספת.