מיצוק צוואר ניתן לבצע באמצעות מגוון סוגי טיפולים או שילוב ביניהם. 

לכל מטופלת אני מתאימה תכנית טיפול אישית בהתאם למצב העור והנתונים הטבעיים. 

הטיפולים למיצוק הצוואר: 

סקין בוסטר, מזוטרפיה או חומרי מילוי מבוססי סידן המעודדים תהליך של ייצור קולגן ואלסטין ובכך מחזירים לעור הצוואר את האלסטיות והגמישות שלו.

הליך מיצוק צוואר מתאים לנשים ולגברים מגיל 40 הרוצים ל לטפל במצבים הבאים: עור רפוי, קמטים רוחביים – ״Necklace Lines״, רצועות בולטות של שריר הצוואר הפלטיסמה, קו לסת לא מוגדר, ״סנטר כפול״ או עור דק עם פיגמנטציה. 

ככל שנתחיל את הטיפול בשלב מוקדם יותר, תהליך ההתבגרות של האזור יהיה איטי יותר.

שילוב נכון של הטיפולים בכל מקרה ומקרה יביא לתוצאה טובה ומשביעת רצון.

משתנה בהתאם לצורך המטופלת, מצב העור והנתונים הפיזיולוגיים- לרוב נשתמש בחומרי מילוי מבוססי סידן ובסקין בוסטר העשיר בפפטידים ובויטמינים המעודדים תהליך של ייצור קולגן ואלסטין ובכך מחזירים לעור הצוואר את האלסטיות והגמישות שלו.

מספר הטיפולים הנדרשים משתנה בהתאם לתוכנית הטיפול שתותאם עבורך. 

את מיצוק הצוואר ניתן לבצע באמצעות מספר סוגי טיפולים ועל כן משך הזמן שבמהלכו נשמרת התוצאה משתנה בין סוגי הטיפולים שנבחר. כך למשל טיפול סקין בוסטר ישמר כ- 12 חודשים ואילו טיפול באמצעות סידן יכול להישמר עד כ 18 חודשים. בכל אחד מהמקרים אני ממליצה לשמר את תוצאות הטיפול עם מוצרי קוסמטיקה מותאמים וטיפול מזוטרפיה תקופתי לשמירה על מרקם העור.

בגלל שילוב הטכניקות חלק משיטות ההזרקה מלוות בכאב קל או אי נוחות, על מנת להעביר את תהליך הטיפול…. בצורה נעימה…. אלחוש או הרדמה מקומית.

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחויבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מרבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.