הטיפול נקרא על שם המלכה נפרטיטי, מלכת מצרים העתיקה שהייתה בעלת צוואר וקו לסת מהודק ואלגנטי. הטיפול מדמה תהליך הידוק של קו הלסת בכדי להקנות מראה דומה לקו הצוואר של נפרטיטי עצמה- קו לסת חד ושנחשב קו הצוואר היפה בעולם. ההליך אינו מתיחת צוואר אלא הידוק של רקמות העור סביב הצוואר להקניית מראה מהודק וצעיר יותר.

ההליך מתאים למי שחווה עם השנים רפיון ונפילה של עור הצוואר או לבעלי קווי צוואר בולטים. 

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות על מנת לבחון את אפשרויות הטיפול המתאימות לך באופן אישי על פי הנתונים הפיזיולוגיים שלך.

הטיפול אורך כ 15-30 דקות בהן באמצעות מחט דקיקה נזריק בוטולינום טוקסין (בוטוקס) במינון נמוך ובעדינות לשרירים אשר נמצאים באזור הצוואר ואזור הסנטר התחתון פלטיזמה  אלו הם השרירים שאחראיים על משיכה כלפי מטה, בעת הזרקת הבוטוקס לשרירים אלו אני מבטלת את פעילותם ומונעת את פעולת הצניחה.

טיפול מתבצע בשני מפגשים בהפרש של שבועיים ביניהם. הטיפול השני מיועד לתיקוני סימטריה ולחיזוק התוצאה.

התוצאה נשמרת כ 4 חודשים, אך כאשר מבצעים את הטיפול בהתמדה השרירים הופכים ל"עצלנים" ולוקח להם זמן רב יותר לחזור לפעילות מלאה ומשך תקופת השפעת הבוטוקס נשמרת לזמן רב יותר.

ההליך מערב מעט מאוד כאב עד בכלל לא, במהלך הטיפול מוחדרת מחט קטנטנה עם הזרקה נקודתית שלוקחת מספר דקות בהתאם לגודל האזור המטופל. 

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחויבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מרבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.