כששואלים אותי מהו אידיאל היופי בעיניי אני עונה- סימטריה.

יופי הוא בעיניי המתבונן אבל את ה  " golden ratio" (יחס הזהב) גילה אחד מתלמידיו של פיתגורס ביוון העתיקה, לאונרדו דה וינצ'י עוד חקר עליו רבות ובהמשך אף כינה אותו "הפרופורציה האלוהית".

"יחס הזהב" הוא בעצם נוסחה פשוטה לפיה אנו יכולים לדעת בדיוק מה מתאים לפנים שלך ואיך להבליט את היופי הטבעי שישתלב בצורה מושלמת עם הפנים.

בין אם בכדי להדגיש את קווי המתאר של הפנים, לתקן חוסר סימטריה או לשחזר נפחים- פיסול פנים זהו הטיפול המבוקש ביותר בשנים האחרונות וזאת בעיקר בגלל ההתקדמות הטכנולוגית בעולם האסתטיקה, ריבוי חומרי המילוי וייעודם השונה הופך את הרופא המטפל לפסל של ממש ואותך לגרסה הכי טובה של עצמך.

איך מזהים את גילו של אדם? לפי קווי המתאר של הפנים ואיכות העור- קמטוטים קטנים, שינויי צבע וירידה באלסטיות של העור המשפיעים מאוד על המראה הכללי .

פיסול הפנים מתאים לכל אשה או גבר אשר סימני הגיל מתחילים להופיע על פניהם. זהו הליך שאני ממליצה למי שחשים שפניהם התבגרו ואיבדו את חיוניותם והם מעוניינים להצעיר ולרענן את המראה בדרך שמרנית וללא ניתוח.

פיסול פנים הינו הליך אסתטית שעיקרו יצירת נפחים חדשים – בין אם לשם שיחזור מראה שאבד עם השנים כגון עצמות לחיים שקועות, ובין אם בשל רצון להבליט ולהדגיש אלמנטים מסוימים דוגמת שפתיים בשרניות יותר או כדי לעצב קו לסת. לעתים, מטופלים מגיעים דווקא עם רצון הפוך – הפחתת נפחים גדולים מדי ביחד לפנים, כמו למשל סנטר כפול. או קו לסת רחב וגס.
לעיתים פיסול הפנים יעשה על מנת לתקן פגמים שנוצרו מניתוח לא מוצלח, מתאונה או פגיעה.

לפני הטיפול אני מקיימת פגישת ייעוץ ואבחון על מנת להתאים לך את הטיפול שיתאים לנתונים הפיזיולוגיים שלך ועל מנת לבצע תיאום ציפיות לתוצאות הצפויות להתקבל מההליך.

תהליך פיסול פנים הוא תהליך אסתטי שאינו כרוך בניתוח ולפיכך אינו כרוך גם בהרדמה כללית. את הענקת הנפח אנו משיגים באמצעות חומרי מילוי שונים באזורים מסוימים בפנים תוך מתן התייחסות רבה ל"יחס הזהב" שנרצה לקבל.  
חומרי המילוי בהליך הם בטוחים ויעילים לשימוש ולרוב אני משתמשת בחומצה היאלורונית, וחומרי מילוי על בסיס סידן.

את פיסול הפנים נבצע במפגש אחד עד שלוש, תוך בניית תכנית מותאמת לכל מטופלת.

הרבה מטופלים מתמקדים במותג חומר המילוי עצמו כאשר הם מגבשים החלטה לטיפול אסתטי כלשהו. אך חשוב להבין שכל עוד הרופא משתמש באחד המותגים המובילים של חומרי המילוי (וזה כמובן מה שאנחנו עושים!), ההבדל הוא קטן. התוצאות מבוססות כמעט כולן על המיומנות והניסיון של הרופא המטפל ולא על הכלי. על מנת להגיע לתוצאות טבעיות ומאוזנת, המחזיקות זמן ממושך אנו מתאימים לכל מטופל את חומר המילוי המתאים לו ביותר על סמך נתונים טבעיים והתוצאה המיוחלת. בקליניקות שלי אני משתמשת בחומרי מילוי המובילים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר, כולם כמובן מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי וה FDA. 

להתרכז בחומר המילוי עצמו, יהיה דומה לשאול את פיקאסו באילו מברשות צבע הוא נהג לייצר את ציוריו, להשתמש באותה המברשת, ולצפות לאותן תוצאות.

אני מתאימה לכל אחד תכנית אישית ומשתנה בהתאם לצרכי המטופל, הנתונים הטבעיים ואיכות מרקם העור.

הגוף סופג את חומרי המילוי בתוך 7-24 חודשים, בהתאם לסוגו- חומצה היאלורונית, סידן או בוטוקס. 

גיל המטופל, חילוף החומרים שלו, תדירות פעילות הגופנית, לחץ דם ועישון משפיעים כולם על מהירות הספיגה של חומרי המילוי השונים. לדוגמא, למטופלים צעירים יותר מטבוליזם מהיר יותר וזרימת הדם מוגברת לאזור הפנים, ולכן חומרי המילוי עשויים להיספג בקלות רבה יותר. 

כך גם חומרי מילוי באזורים סטטיים, כמו למשל עצמות לחיים וקו הלסת יחזיקו מעמד זמן רב יותר מחומרי מילוי באזור השפתיים, אזור המאופיין בתנועתיות רבה.

הכלל הוא שאין כלל, אך הכי חשוב לזכור, שכל אחד ואחת הם שונים.

מחויבים לבטיחות שלך

חומרי מילוי הם לא דבר שיש להקל בו ראש, והם טובים רק כמו האדם שמזריק אותם. 

לכן השתלמויות תכופות, לימודים והכשרות הם לא רק אחד מתחביביי אלא גם המחויבות שלי כלפי המטופלים שלי, על מנת להבטיח טיפולים בחומרי המילוי המתקדמים ביותר ובטכניקות הזרקה החדישות המותאמות לפיתוחים האחרונים בעולם האסתטיקה הרפואית.