נזקי הקיץ, שינויי מזג האוויר, הגשם, הקור והאוויר היבש, וכמובן גם הגיל משפיעים על עור הפנים . העור מאבד מהזוהר והחיוניות שלו ואיכות העור נפגעת.
התפקוד והכמות של החומצה ההיאלרונית הטבעית הקיימת בעור, שאחראית על הריכוז הבריא של מולקולות מים בו נפגעת במשך השנים, והיא מאבדת חלק ניכר מיכולתה לספוח מים ולהחזיקם. זו הסיבה להתייבשות העור שלנו וקבלת מראה ותחושה של עור יבש, מחוספס וחסר אלסטיות. 

טיפול הסקין בוסטר מתבצע באזורי הפנים, הצוואר, הידיים והמחשוף, מטפל בקמטוטים עדינים ובשיפור מראה העור ומרקמו, מיועד גם לעור שנפגע בעקבות אקנה או מנזקי השמש. 

הטיפול מתאים לכל מי שחש שעור הפנים והצוואר איבד מהאלסטיות שלו ועם השנים קיבל מראה ותחושה של יובש וחספוס. 

מכיוון שהטיפול אינו נקודתי אלא מוזרק לכל הפנים או לאזורים נבחרים בשטח פנים גדול יחסית, השיפור הוא הרמוני ולא ספציפי לאזור אחד. בתום סדרת הטיפולים העור מקבל מראה זוהר, אלסטי, מוצק ורך למגע. בנוסף, הסקין בוסטר הוא מעולה כטיפול משמר עבור טיפולים אחרים כמו חומצה היאלרונית, חומרי מילוי מבוססי סידן או מתיחה באמצעות חוטים.

את הטיפול אני מבצעת בהחדרת קומפלקס של חומצה היאלורונית, פפטידים וחלקיקי סידן, ועוד באמצעות מחט דקיקה. אורכו של טיפול הינו בין 15-25 דקות. בתום הטיפול יקבל העור מראה זוהר ותחושה של אלסטיות, מיצוק ורכות. הטיפול משפר את מרקם העור ושומר עליו חיוני לאורך זמן ובנוסף משמר לתקופה ארוכה יותר טיפולים אחרים.

עולם חומרי המילוי והסקין בוסטרים בפרט עובר שינויים על בסיס חודשי, אני דואגת להיות מעודכנת בטכניקות השימוש בחומרים הטובים ביותר שנמצאים בשוק ודואגת ליישמם על מנת להעניק לכן את הטיפול העדכני והטוב ביותר.
טיפול הסקין בוסטר מתבצע בפגישה אחת עד שתי פגישות ונמשך כ 15 דקות כל אחד. 

את התוצאות הסופיות של הטיפול נראה כחודש לאחר הטיפול, זהו משך הזמן שלוקח לעור להיכנס לפעולה ולחדש את הפעילות הטבעית של העור. 

התוצאה נשמרת כשנה היות והעור מחדש את פעולתו הטבעית.
אני בהחלט ממליצה לשמר את התוצאות עם מוצרי קוסמטיקה מותאמים וטיפול מזותרפיה תקופתי לשיפור מרקם העור- מה שישמר את התוצאה וישפר אותה לתווך ארוך אף יותר.

הטיפול מהיר, נטול כאבים ותופעות לוואי ולא מצריך זמן החלמה.

לעיתים הטיפול מבוצע על ידי מחט ולעיתים נשתמש בקנולה, בהתאם לשיטת הטיפול הנבחרת אני מאלחשת או מרדימה את אזור הטיפול. 

מחויבים לבטיחות שלך

אני מאמינה שהפנים שלנו הן אזור אינטימי ועיקרי בגופינו, ולכן יש להתייחס אליו ברגישות רבה לצד מחויבות לבטיחות הלקוחות ולהוביל אסתטיקה רפואית איכותית בישראל. 

בקליניקות שלי אני מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA, לשמור על היגיינה מרבית וכמובן ביטוח לכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.